1. Strona główna
  2. Restauracja

Restauracja

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Restauracja hotelowa

kuchnia polska i europejska

Serdecznie zapraszamy wszystkich Gości na pyszne i obfite śniadania w formie bufetu szwedzkiego w naszej Hotelowej restauracji. 

Śniadania podawane są codziennie w godzinach od 7:00 do 10:00 (w niedziele i święta w godzinach od 8:00 do 10:30). Restauracja organizuje wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe komunie, chrzciny, wesela. Zapraszamy także wszelkie grupy zorganizowane oraz Gości indywidualnych na pyszne dania kuchni polskiej i europejskiej. 

Menu przygotowywane jest indywidualnie dla każdego Gościa. Nasz szef kuchni chętnie wysłucha Państwa oczekiwań i przygotuje coś specjalnego, które na długo zostanie w Państwa pamięci. Niezbędne jest wcześniejsze zamówienie. Przy Recepcji znajduję się także bar Hotelowy, gdzie wieczorem można relaksować się przy lampce wina lub innego trunku po intensywnym dniu zwiedzania lub pracy. 

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij